Stovyklų Atmintinė » Atmintinė tėveliams

2022 M. VšĮ “Tobulėjimas” VAIKŲ VASAROS STOVYKLŲ

ATMINTINĖ TĖVELIAMS, GLOBĖJAMS

 

1.Stovyklautojas į Stovyklą privalo atvykti pirmąją pamainos dieną  nuo 10.00 iki 15.00 val. (jei vėluosite informuokite stovyklą). Paskutinę stovyklos dieną 13.00 val. vyksta stovyklos uždarymas. Išvykimas iš stovyklos, paskutinę stovyklos diena iki 15.00 val.

 

2. Telefoną galima atsivežti į stovyklą, Telefonai surenkami pas vadovus ir duodami po vakarienės (apie aštuntą val.) pabendrauti su artimaisiais ir vėl surenkami.

 

3. Maisto (užkandžių, tik ne greitai gendančio) galima atsivežti tik pirmajai dienai, nes pirmąją dieną maitinimas prasidės nuo vakarienės. Kitomis stovyklos dienomis stovyklautojai maisto su savimi negalės turėti. 

 

4. Nuotraukos stovyklos metu bus patalpinamos į stovyklos facebook paskyrą. Stovyklos metu tėveliai galės matyti vaikų stovyklavimo akimirkas :)

 

5. Ruošiant stovyklautoją į stovyklą, Tėveliai, atkreipkite dėmesį į oro sąlygas. Jei oras šaltesnis, įdėkite daugiau šiltų rūbelių, šiltas kojines ir kt. Jei oras labai šiltas ir nelietingas, guminių botų dėti nereikia ir panašiai....

 

6. Pasikalbėkite su vaiku, kad atvyksite į vaikų vasaros stovyklą, kurioje vyrauja drausmė, tvarka ir reikia laikytis stovyklos taisyklių.

 

7. Atkreipkite dėmesį, kad užpildant Stovyklos sutartį bus reikalingas stovyklautojo asmens kodas. Asmens kodas reikalingas, kreipiantis pas medikus, jei stovyklos metu stovyklautojas susirgtų ar patirtų traumas. Stovyklautojai nėra apdrausti stovyklos metu, tai paliekame Tėvelių nuožiūrai.

 

8. Tėveliai supranta, kad stovyklos programa gali keistis dėl oro sąlygų ir kitų nenumatytų aplinkybių. Užtikriname, kad stovyklos metu veiklos ir užimtumo netrūks.

 

9. Į  stovyklą  priimami  tik  turintys  Vaiko  sveikatos pažymėjimą, išduotą ne anksčiau kaip prieš metus, ar jo kopiją.Tinka ta pati forma kaip ir teikiama mokyklai, tinka kopija.

 

10. Jei savo vaiką patikėsite atvežti ar pasiimti iš stovyklos giminėms ar kitiems asmenims, jie privalo pateikti Jūsų raštišką įgaliojimą, kuriame nurodyti įgalioto asmens vardas, pavardė, kontaktinis telefonas.

 

11. Stovyklavietė įsikūrusi prie pušyno ir Ventos upės vingio, adresu Šileliai  kaimas 1A,  Kuršėnų kaimiškoji seniūnija, Šiaulių rajonas

Stovyklos koordinatės:

434153,) 6204132 (LKS)
55.96684, 22.945306 (WGS)
55° 58' 0.62", 22° 56' 43.1" (WGS