Stovyklos » Rudens stovykla "Tobulėk"

NEMOKAMA 2020 M. AKTYVAUS POILSIO RUDENS VAIKŲ VASAROS STOVYKLA

ŠIAULIŲ RAJONO VAIKAMS "TOBULĖK"

 

Stovykla „Tobulėk“ Šiaulių rajono vaikams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį smagiame draugų būryje !

Stovyklavietės vieta: Šileliai  1A, Kuršėnų kaimiškoji seniūnija, Šiaulių rajonas , stovyklavietė prie pušyno (Šilelių miško pušies draustinis) ir Ventos upės vingio

Stovyklautojų amžius: 11-16 m.

Stovyklautojų skaičius: ~ 30.

Stovyklos trukmė 7 d.

Šiaulių rajono vaikams rudens vaikų vasaros stovyklos kelialapį finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė ir VšĮ „Tobulėjimas“

Iki stovyklos pradžios turite pateikti stovyklautojo gyvenamosios vietos deklaracijos pažymą el.paštu tobulekime@gmail.com (kad stovyklautojas registruotas Šiaulių rajone).   

 

Registracija ir visa informacija: tobulekime@gmail.com  Tel. 8 606 09814

 

Pamaina 2020 10 24 – 2020 10 30, trukmė 7 dienos.

 

Rudens stovyklos „Tobulėk“ programa orientuota skatinti fizinį aktyvumą, ugdyti pasitikėjimą savimi ir kitais, optimistiškesnį požiūrį, skatinti bendravimą, atvirumą, kūrybiškumą, mokysimės prisitaikyti prie skirtingų žmonių, spręsti konfliktus, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, bendradarbiauti su kitais  ir puikiai praleisti laiką J

Stovyklautojų laukia orientaciniai žaidimai, šratasvydis, šaudymas su pneumatiniais ginklais, šaudymas iš lanko, estafetės, kliūčių ruožo įveikimas, perkėlos (nusileidimai su virvėmis, naudojant alpinistinę įrangą), sportiniai žaidimai, krepšinis, futbolas, stalo tenisas, loginiai žaidimai, stalo žaidimai.   Stovyklautojai mokysis kaip pasinaudoti tuo, kas yra gamtoje, kaip įsirengti saugią stovyklavietę miške ir kt.

Dienos programoje bus įtraukiama rytinė mankšta, maudynės karštame kubile (pagal oro sąlygas), vakarojimai prie laužo, diskoteka.

Visos veiklos bus skirtos tiek fiziniam aktyvumui didinti, tiek sveikatai stiprinti, bendravimo, komandinio darbo įgūdžių lavinimui. Dienos užimtumas bus sudaromas pagal vaikų fizines galimybes, bei orų prognozes.

 

Stovyklautojai įsikurs stovyklavietėje nameliuose.

 

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

maitinimas keturi kartai per dieną (tieks specializuota maitinimo įstaiga).

stovyklos programa

pirmosios pagalbos įranga

kubilas

šratasvydžio įranga (airsofto - tikrų ginklų kopijos),

apranga šratasvydžio žaidimams

alpinizmo įranga

pneumatiniai ginklai

turistinė įranga

stalo tenisas

profesionalūs vadovai

 

Atvykstant turėti pasirašytą sutartį ir sutikimą dėl duomenų apsaugos (2 egz.), jei turite sveikatos pažymą, tinka ir praeitų metų (tinka kopija), vaiko asmens dokumentą.

Stovyklautojas į Stovyklą turi atvykti pirmąją pamainos dieną  nuo 10.00 iki 12.00 val. (jei vėluosite, informuokite).

Transporto neorganizuojame, skatiname kooperuotis į ekipažus.

Telefoną galima atsivežti į stovyklą. Telefonai surenkami pas vadovus ir duodami po vakarienės (apie puse aštuonių) pabendrauti su artimaisiais ir vėl surenkami.

Išvykimas iš stovyklos, paskutinę stovyklos dieną iki 15.00 val.

Maisto (negendančio) galima atsivežti tik pirmajai dienai, nes pirmąją dieną maitinimas prasidės nuo vakarienės. Kitomis stovyklos dienomis stovyklautojai maisto su savimi negalės turėti.

Galima atsivežti savo muzikos instrumentus